Goalunited

Gra przeglądarkowa sportowa GoalunitedJest to darmowa gra przeglądarkowa, w której będziesz odpowiedzialny za  wyszkolenia całej swojej drużyny zaczynając  od wyszkolenia technicznego zawodników, na budowie własnego kompleksu stadionów kończąc.

Zaczynamy posiadając małe boisko piłkarskie i klub, który z czasem przekształcamy w pierwszoligowy zespół z własnym wielkim stadionem na kilkadziesiąt tyś. ludzi. Jesteśmy odpowiedzialni za wyszkolenie piłkarzy dbają aby ich nie przetrenować . Dokonujemy transferów, podpisujemy umowy. Musisz wziąć na swoje barki odpowiednie zarządzanie finansami drużyny – zadbaj o to, aby stadion były w odpowiednim stanie, żeby  zawodnicy nie mieli powodów do narzekań. Pamiętaj, aby na trybunach zawsze byli kibice wspierający twój team.

Ważna jest taktyka jaką zastosujesz przed każdym meczem a grasz dwa razy w tygodniu. Zła taktyka to przegrany mecz a przeciwnikiem jest inny użytkownik Goalunited.

Świetna gra wymagająca inteligentnego i przemyślanego kierowania drużyną. Zgraj i sprawdź czy nadajesz się do prowadzenie klubu piłkarskiego.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*