Taern

Gra przegladarkowa MMORPG The Pride of TearnTo jedna z najpopularniejszych przeglądarkowych gier MMO w naszym kraju. Gracz wciela się tu w rolę uchodźcy z napadniętego królestwa i bierze udział w walkach rozgrywanych w systemie turowym.

Wcielamy się w jednego z 7 wojowników :Barbarzyńca, Rycerz, Sheed, Druid, Mag Ognia, Łucznik, Voodoo i na początku dowiadujemy się, że nasze miasto zostało ograbione a ludność wymordowana. Rośnie wówczas w nas żądza zemsty na oprawcy i rozpoczynamy naszą wędrówkę po sprawiedliwość. Po drodze uczymy się walczyć, zbieramy broń oraz różnego rodzaju ekwipunek oraz zdobywamy niezbędne doświadczenie aby staną do wali z wrogiem.

Ciekawa fabuła oraz dynamiczna akcja sprawia, że gra zdobyła mnóstwo zwolenników a Ty możesz do nich dołączyć.

 

2 Komentarze do Taern

  1. Seba napisał(a):

    Zajebista gra

  2. Virtual Private Server napisał(a):

    The Pride of Taern to polska gra MMORPG, ktora laczy w sobie cechy klasycznych, izometrycznych RPG-ow z dynamicznym turowym systemem walki i dojrzala, nieliniowa fabula. Dolacz do tysiecy graczy online, ktorzy juz od 6-ciu lat przemierzaja ogromny swiat The Pride of Taern, wyprobuj nasz unikalny system walki, odkrywaj ogromny swiat i po prostu baw sie dobrze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*