The Settlers Online

W najlejpszej grze przeglądarkowe  The Settlers Online swoją przygodę zaczynamy na malowniczej wyspie, na której  budujemy naszą osadę, przekształcamy  w kwitnącą metropolię gospodarczą.

Zaczynamy mając tylko zamek. W następnych poziomach coraz bardziej rozbudowujemy naszą wioskę budując chatki, tartaki, kopalnie itp. W grze mamy bardzo dużo surowców np. drwal musi zebrać drewno z drzew iglastych jak i liściastych. Kamień wydobywamy dopiero po odnalezieniu  złoża przez Geologa, którego wyślemy aby wskazał nam miejsce wydobycia.

Granice osady powiększamy zdobywając nowe tereny, które odkrywa nam  zwiadowca. Podczas eksploracji napotykamy na bandytów i wówczas możemy sprawdzić nasze zdolności  dowodzenia armią. Jeżeli dołączysz do gildii, to możesz wraz z twoimi sojusznikami podbijać nowe terytoria.

Gra przeglądarkowa The Settlers Online to świetna grafika, aspekt ekonomiczny i mnóstwo zabawy.

 

Komentarz do The Settlers Online

  1. Maniak Settlersów :) napisał(a):

    W grę gram i muszę przyznać, że potrafi wciągnąć na parę chwil 🙂 Rozbudowane możliwości, grafika, klimat i brak potrzeby pobierania plików na dysk czynią z tej gry łakomy kąsek 🙂

    Dla osób, które już grają lub zamierzają grać poinformuję, że w Komputer Świat 9/2012 (sierpniowy numer) znajduje się kod dodający surowce w grze o wartości 12 złotych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*