Travian

Travian jest jedną z najpopularniejszych gier strategiczno-logicznych na przeglądarkę . Grają w nią tysiące ludzi na całym świecie.

Naszą przygodę zaczynamy mając małą wioskę wśród wielu wiosek innych graczy. Wybieramy sobie nację do wyboru są 3; Germanie nastawieni są na atak, Galowie bardzo dobrze bronią swojego podwórka Rzymianie natomiast posiadają obydwie te cechy co u poprzedników.

Z czasem rozbudowujemy naszą osadę aby być silnym i potężnym mocarstwem. Sami jednak nie dotrwamy do końca gry. W tym celu musimy wchodzić w układy z innymi osadami i zdobywać sojuszników aby móc prowadzić potyczki i powiększać swoje granice. W trudnych czasach również będziemy potrzebować pomocy sprzymierzeńców.

Świetna gra wymagająca sporej dawki logiki i zdrowego rozsądku.

 

Komentarz do Travian

  1. rga napisał(a):

    ODRADZAM. Gralem kilka sezonow. Zrywalem noce ale lubilem to i nie o to chodzi. Gdy serwer juz sie konczyl po okolo 9 miesiacach ciezkiej gry z racji jakis bledow administratorzy sami zakonczyli gre! Gracze ktorzy ladowali mase pieniedzy i czasu bo budowali mega silna armie na atak cudu przeciwnika nawet nie wyslali swojego wojska! Strata czasu i pieniedzy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*